Kod produktu: 002994

Krem do dekoloryzacji 250ml DECOCREAM

59,00 zł

(brutto )
  Chwilowy brak towaru
  Towar bliski wyczerpaniu


Stworzony przez laboratorium firmy H.S.A. gdzie w trosce o włosy poszukiwane są najlepsze rozwiązania, by zaspokoić potrzeby fryzjerów i klientów pozwalając na dekoloryzację włosów efektywniejszą niż przy zastosowaniu tradycyjnych produktów, zarazem eliminując działania niepożądane.

 

Decocream ma taką samą moc dekoloryzacji jak produkty w postaci proszku, a dzięki ekskluzywnej formule pozbawionej amoniaku, wzbogaconej w oleje roślinne, pielęgnuje włos i skórę głowy, jednocześnie chroniąc przed oddziaływaniem substancji odpowiedzialnych za ściąganie koloru.

 

W przeciwieństwie do zwykłych produktów do dekoloryzacji Decocream nie wymaga oddzielnej techniki przygotowania czy aplikacji. Wystarczy zmieszać produkt z kremową wodą utlenioną Nouvelle, by bardzo szybko uzyskać perfekcyjnie jednolitą konsystencję (do mieszanki nie zaleca się używania płynnej postaci wody utlenionej).

Decocream nie puszy i nie wysusza włosów. Pozwala uzyskać oczekiwany poziom dekoloryzacji , jak również skrócić czas zabiegu, dzięki czemu można lepiej kontrolować kondycję skóry i włosów.

Wszyscy twoi klienci, nawet ci najbardziej wymagający będą zadowoleni z możliwości Decocream, jego gładkiej i kremowej konsystencji, delikatnego zapachu, krótkiego czasu pozostawienia na włosach oraz łatwości użycia. Wszystkie te właściwości decydują o unikalności i innowacyjności tego produktu.

Sposobów aplikacji jest kilka, z racji dużej mocy ściągania koloru, jaką oferuje Decocream (nawet do 6 tonów) z jednoczesną troska o strukturę włosa. Z Decocream możliwe jest ściąganie koloru, bez naruszania właściwości jakie wykazuje naturalny włos.

Przygotowanie: Podzielić sobie tubkę na 50 g części, co pozwoli łatwo określić potrzebną do aplikacji ilość produktu. Wycisnąć do niemetalowej miseczki odpowiednią ilość Decocream i dodać Oksydant Nouvelle (oksydant musi być w formie emulsji lub kremowej konsystencji), postępując zgodnie ze wskazaniami podanymi poniżej w tabeli. Mieszać przy użyciu pędzelka, aż do uzyskania kremowej konsystencji. Odczekać 30-60 sekund, by produkt uzyskał najlepsze właściwości podczas aplikacji.

Stosowanie:

Nakładać jak zwykle. Po dekoloryzacji i przed nałożeniem farby należy umyć włosy delikatnym szamponem.

 

Środki ostrożności:

 

- Nie nakładać na podrażnioną czy zmienioną chorobowo skórę głowy (wyprysk, łuszczyca).

 

- Unikać kontaktu z oczami.

 

- Natychmiast przemyć wodą w przypadku kontaktu z oczami.

 

- Nie stosować do dekoloryzacji brwi i rzęs.

 

- Nie stosować inaczej niż zalecane.

 

- Dokładnie zmyć wodą po aplikacji.

 

- Używać rękawiczek ochronnych.

 

- Trzymać z dala przed dziećmi.

- Tylko do użytku profesjonalnego.

Aktualna ocena klientów:  (3/5)
Ilość ocen: 0

Produkty podobne