Kod produktu: ESL03

Farba COLOR 100ml - ESLABONDEXX

26,90 zł

(brutto )
  Chwilowy brak towaru
  Towar bliski wyczerpaniu


ESLABONDEXXTM COLOR
Eslabondexx™ Color to bogata, pełna koloru formuła połączona z zabezpieczającymi właściwościami systemu ochronnego produktów Eslabondexx™ Protection System z harmonijnym połączeniem aktywnych składników i najnowszych technologii.
Farba zapobiega uszkodzeniom i zabezpiecza naturalną strukturę włosów,chroni skórę głowy,ochrania włosy przed czynnikami zewnętrznymi,gwarantuje intensywnie lśniące i trwałe kolory. Włosy są dwa razy mocniejsze.

 • 100 ml
 • 61 odcieni
 • Stosowanie 1:1,5
 • nie zawiera PPD, SLES, SLS

Eslabondexx™ Protection System

System zawiera mieszankę aminokwasówo właściwościach przeciwdziałających zmianom środowiskowym i o właściwościach przeciwdziałającym starzeniu się włosów, takichjak:
• fitoceramidy: wzmacniają funkcję ochronną, poprawiają wyglądi wzmacniają strukturę
• Izaflawonioidy sojowe: stymulują odnowę komórek i pobudzą produkcje keratyny
• N-acetylcisteina: jest prekursorem biologicznej ochrony przed „agresją” z zewnątrz

Bardzo czyste pigmenty

Pigmenty są dobrane tak, by wyodrębnić tylko te najbardziej skuteczne , oraz te o największym stopniu czystości. Kryterium selekcji gwarantuje stabilność refleksom. Ponadto dzięki specjalnym sposobie nanoszenia pigmentu – uzyskuje się trójwymiarowy rezultat, a to zapewnia całkowite pokrycie siwych włosówi niesamowicie naturalny efekt farbowania.

STOSOWANIE
WYBÓR ODCIENIA

 • Określamy naturalną głębię koloru włosów klienta biorąc pod uwagę ilość siwych włosów, teksturę , poziom wrażliwości włosów i ciała.
 • Ustalamy kolor jaki oczekuje klient .
 • Określamy kolor bazowy i jego stosunek w relacji do głębokości koloru i pożądanego tonu.
 • Wybieramy najbardziej pasujący kolor z palety dostępnych Eslabondexx™ Color.

MIESZANIE I CZAS

 • Wyciskamy z tubki 50 ml farby Eslabondexx™ Color do niemetalowej miseczki i łączymy z 75 ml utleniacza Eslabondexx™ Smooth Catalyst, po czym dokładnie mieszamy
 • Nakładamy na włosy i pozostawiamy na włosach zgodnie z tabelką poniżej.
 • Uwaga: stężenie farb z serii Ultra Lift to 1:2, a czas ich działania to 45-50 minut .
 • Spłukujemy dokładnie.
 • Stosujemy Szampon Eslabondexx™ Rescue Shampoo , a następnie Eslabondexx™ Amplifier by zakończyć cały proces koloryzacji.

Jako domowa kontynuacja - podtrzymująca kolor i trzymająca odpowiedni poziom nawilżenia, polecamy stosowanie Sustainer 2 x w tygodniu.

REKOMENDOWANE TECHNIKI NAKŁADANIA
Stosowanie farb EslabondexxTM Color jest proste, ale by uzyskać unikalne, bezbłędne efekty zgodne z innowacyjnymi i aktualnymi trendami technicy EslabondexxTM polecają techniki aplikacji i odpowiednie narzędzia do tego celu.

TECHNIKI
Włosy mogą zostać podzielone na trzy strefy, które absorbują kolor w różnym natężeniu.

Rozróżnienie trzech stref stworzy optymalną wydajność podczas całego procesu.

Strefa 1: to pierwsze 2 cm włosów od skóry głowy .Jest ona zwana nasadą lub strefa odrastania.
Strefa 2: to centralna część włosów (ich długość). Zaczyna się tam, gdzie strefa 1 się kończy.
Strefa 3: To końcowa cześć włosów, która zazwyczaj jest bardziej porowata , a jej długość wykracza poza ramiona (ponad 12 cm).
Nie wszystkie fryzury mają tą strefę.

NARZĘDZIA
Narzędzia są bardzo istotnym elementem by uzyskać unikalny i modny efekt końcowy.
Aby pokryć farbą różne strefy i uzyskać spektakularny efekt, istotnym jest by mieć wiele narzędzi do wyboru, zgodnie z oczekiwanym rezultatem - ich wybór zależy od Ciebie!

Pędzle: są różne rodzaje pędzli; niektóre przeznaczone do nakładania farby od nasady, inne do stosowania w wąskich miejscach, a jeszcze inne z przeznaczeniem do stopniowania koloru.
Gąbki: są bardzo pomocne przy tworzeniu świetlnych gradacji koloru i efektów przejrzystości, gdyż barwnik wtedy osadza się delikatnie, tak jakby były to kolory pastelowe.
Pędzle do różu: są idealne do tworzenia odcieni kolorów lub odbarwień, a także do blendowania kolorów z całkiem naturalnymi efektami – bez pozostawiania smug.

APLIKACJA
Aplikacja farb Eslabondexx™ Color jest bardzo prosta : nanosimy ją na suche , nieumyte włosy, zaczynając od nasady. Pozostawiamy na ok. 30-35 minut, a w przypadku kolorów super rozjaśniających na 45-50 minut.
W celu uzyskania idealnego odcienia technicy Eslabondexx™ rekomendują:

Nakładaj kolor od nasady - upewnij się,  że została nałożona odpowiednią ilość farby w każdej strefie,szczególnie jeśli klient ma siwe włosy;
Dla każdego wycinka włosów, po nałożeniu koloru u nasady, obróć pędzlem w pionie i twórz ukosem pasemka i nadawaj delikatne przejścia w tonach.

Aby uniknąć tworzenia się smug nakładaj farbę zaczynając od centralnej sekcji włosów (jak na obrazku powyżej) , na przemian w pionie i w poziomie . Po upłynięciu czasu działania farby , zmyj dokładnie farbę stosując szampon EslabondexxTM Rescue Shampoo.

Aktualna ocena klientów:  (3/5)
Ilość ocen: 0

Produkty podobne