Kod produktu: NOU25

LIVELY Farba 1:1,5 bez amoniaku 100ml

23,90 zł

(brutto )
  Chwilowy brak towaru
  Towar bliski wyczerpaniu


Farba z olejkiem ze słodkich migdałów i wyciągiem z kwiatu lotosu. Zapewnia czyste kolory, a dodatek naturalnych ekstraktów zapewnia profesjonalną koloryzację na najwyższym poziomie.

Stosowanie: - stosunek 1:1,5 Wymieszać w plastikowej miseczce 50 ml farby w wybranym odcieniu z 75 ml utleniacza Lively o stężeniu 3%/6%/9%/12% w zależności od kondycji i oczekiwanego efektu. Aplikować od nasady jak zazwyczaj. Zostawić na ok. 35 min.

- stosunek 1:2 – dla odcieni super rozjaśniających Wymieszać w plastikowej miseczce 50 ml farby w wybranym odcieniu z 100 ml utleniacza Lively o stężeniu 12% . Nakładać od nasady jak zazwyczaj. Zostawić na ok. 40-45 min.

Wybrać odpowiedni Utleniacz zgodnie z efektem jaki chce się otrzymać:

- 3%- farbowanie ton w ton lub kolor ciemniejszy

- 6%- kolor o 1-2 poziomy jaśniejszy

- 9%- kolor o 2-3 poziomy jaśniejszy

- 12% - kolor jaśniejszy o 3-4 poziomy

Należy dodać farby o numerze 000 , jeśli chcemy rozjaśnić włosy więcej niż 4 poziomy. Stosunek 1:1,5 Przykład : 60 ml farby+90 ml utleniacza lub dla kolorów super rozjaśniający 60 ml farby+ 120 ml utleniacza, czas 30-55 minut

Cechy farby:

- delikatna – nie zawiera amoniaku

- nie zawiera alergizującej parafenylenodiaminy (PPD)

 

- 50 modnych odcieni

 

- wysokie właściwości kryjące

- wysokie właściwości rozjaśniające - do 4/5 tonów

Postępować zgodnie z zaleceniami użycia. Unikać kontaktu z oczami. Jeśli produkt dostanie się do oka należy natychmiast przemyć dużą ilością wody. Zaleca się używanie rękawiczek ochronnych. Może powodować reakcje alergiczne. Zalecane jest wykonanie testu na wrażliwość. Spłukać włosy dużą ilością wody po użyciu. Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie nadaje się do stosowania na brwi i rzęsy.

Produkt wyłącznie do użytku profesjonalnego

Aktualna ocena klientów:  (3/5)
Ilość ocen: 0

Produkty podobne